Zážitky v okolí

Rozhledna Krásno

Na mystickém místě uprostřed "lázeňského trojúhelníku" stojí podivuhodná kamenná stavba. V nadmořské výšce 777 m začala již v roce 1933 stavba rozhledny, na jejíž vrchol vede po obvodu 120 schodů. Z horní plošiny je neskutečně krásný výhled do celého okolí. Při dobré viditelnosti dohlédneme nejen na Doupovské nebo Krušné hory, ale například i na vzdálený vysílač Krašov, stolovou horu Vladař a samozřejmě na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec.

www.rozhledna-krasno.cz

Rozhledna Krásno

Zámek Bečov s relikviářem sv. Maura

BOHEMINIUM Mariánské lázně

Naučně zábavný park plný miniatur významných staveb a památek. Precizně zpracované modely rozhleden, hradů, nebo nádraží včetně modelové železnice. Samotným zážitkem může být i kabinová lanovka vedoucí z města do Boheminia, které je lesích na d lázeňskou zónou. www.boheminium.cz

Boheminium Mariánské Lázně

Boheminium Mariánské Lázně

Františkovy Lázně

 

Františkovy Lázně

 

www.frantiskovy-lazne.cz

Dlouhá stoka

Magické a rozsáhlé dílo, které na svou dobu a ani poté nemělo obdoby. Stoka původně zásobovala důlní činnosti vodou v celé oblasti. Dílo je 24,2 km dlouhé a přes hornatou krajinu má minimální sklon pouhých 35 cm na 100 m...

Přečíst více

Dlouhá_stoka

Bečovská botanická zahrada

Nově zrenovovaná botanická zahrada v Bečově nad Teplou je ideálním místem pro relaxaci, nebo výlet s rodinou. Kromě rozmanité flory a komentovaných prohlídek je možné si zajezdit na loďkách, nebo zahrát hry na místních hřištích.

www.becovskabotanicka.cz

 

Lázně Karlovy Vary

Největší a nejznámější lázně u nás. Proslavené svými léčivými prameny, kolonádami a oplatkami. Karlovy Vary jsou pravidelným hostitelem známých osobností z celého světa nejen během světoznámého filmového festivalu.

Karlovy Vary

Křížky

Hornické muzeum Krásno

Rašeliniště Kladská

Mariánské Lázně

Lázně známé svou útulnou atmosférou a množstvím parků a zeleně. Kromě světoznámé zpívající fontány je možné posedět v mnoha příjemných kavárnách a ochutnat léčivé prameny.

Mariánské Lázně